חוזה התקשרות להיתרי בניה

אישור התקשרות עם אתר מיון הפסולת לקבלת היתרי בניה וטפסי 4 (תחנת מיון)
מיקום: עמוד בית / חוזה התקשרות להיתרי בניה

קבלת היתר בניה

חוזה התקשרות עם אתר מורשה לטיפול בפסולת בניין

תושבים ויזמים המעוניינים לבנות בית חדש או המעוניינים לשפץ את ביתם ולהוסיף תוספת בניה לביתם נדרשים להגיש בקשה להיתר בניה:
כחלק מהליך הבקשה להיתר הבניה נדרש מבקש ההיתר להציג בפני הרשות המקומית חוזה התקשרות עם אתר מורשה לטיפול בפסולת בניין.

ישנם כמה דברים שחייבים לבדוק לפני חתימת חוזה:

  1. מהי כמות פסולת הבניין המשוערת?יש לבדוק היטב עם הרשות המקומית והאדריכל שלכמות הפסולת שעליה מצהיר המהנדס דרוש חוזה ברשויות מסוימות ישנה כמות מינימלית שעליה לא צריך חוזה, וברשויות מסוימות כאשר כמות הפסולת היא מעל רף מסוים הרשות דורשת ערבות בנקאית ולא חוזה התקשרות. (בעיריית ירושלים לדוגמא: מתחת 10 טון פסולת לא נדרש כלל חוזה התקשרות, ומעל 60 טון פסולת העיריה דורשת ערבות בנקאית)
  2. מה כתוב באותיות הקטנות?לקרוא היטב את האותיות הקטנות בחוזה. פעמים רבות בחוזה סעיף המגביל את הפסולת לסוג פסולת מסוימת כגון בטון וברזל בלבד, דבר המסכל את האפשרות לשפוך את הפסולת בפועל.
  3. מי יוביל את הפסולת?כדאי לוודא כי ישנה חברת הובלות המוכנה להעביר את הפסולת במחיר הובלה לתחנה אתה אתם עומדים לחתום על חוזה.

לסיכום, חשוב מאוד לבדוק עם מי עושים חוזה התקשרות:
פעמים רבות וכאשר מתחילה הבניה בפועל, עומד הלקוח בפני שוקת שבורה כאשר מתברר לו כי החוזה עליו שילם אינו מאפשר לו למסור את הפסולת בפועל.

—–

באלידורי תמצאו מחלקה מיוחדת המטפלת בהיתרי בניה, החוסכת לכם בירוקרטיה, זמן וכסף
נציג של חברת אלידורי ילווה אתכם מהרגע שבו החלטתם לחתום חוזה התקשרות עם חברת אלידורי ועד לאישור החוזה ברשות המקומית!

חברת אלידורי תחסוך מהקבלן שלכם את הצורך לשלם מחיר מופרז לגורמים שלישיים, ותאפשר לקבל אישורי שפיכה בקלות, במהירות ובכתובת אחת לצורך קבלת טופס 4.

מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

פרטים אישיים:
פרטי אתר הבניה / שיפוץ: